Όταν έχεις τη χαρά και την τιμή να παίξεις μπάλα και να φωτογραφηθείς με έναν από τους θρύλους του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, τον ronaldinho ακόμα και το survivor έρχεται σε δεύτερη μοίρα!
Με δύο φωτογραφίες όπου η Ασημίνα Χατζηανδρέου ποζάρει με τον Ροναλνίνιο είπε το δικό της ευχαριστώ σε όλα όσα έζησε η πρωην παίκτρια του survivor!
Ποσό τυχερή νιώθω που βίωσα αυτή την εμπειρία και είδα από κοντά έναν από τους κορυφαίους παίκτες του ποδοσφαίρου και από τους καλύτερους Βραζιλιάνους όλων των εποχών, έγραψε στη λεζάντα και δημοσίευσε τις δύο πιο κάτω φωτογραφίες!
Στη μία μάλιστα ο Βραζιλιάνος υπογράφει στο σορτσάκι της
Follow Koolnews.gr στο Google News